2 сесія 9 скликання Ради: робота «Голосу»

Ставимо людину в центр інтересів держави

«Голос» не дозволяє «слугам народу» забути про інтереси виборців, які чекають на реальні зміни, захист від проблем і небезпек у своєму щоденному житті.

Наші перемоги:

Захищаємо країну та її захисників

З перших днів у парламенті «Голос» протистоїть спробам підірвати основи української держави, які не припиняються, на жаль, як зсередини країни, так і з боку країни-агресора.

Наші перемоги:

Кажемо правду, яку не хоче казати влада

«Голос» не мовчить, коли влада дурить людей — замовчує правду, маніпулює або й відверто бреше, називаючи чорне білим. Ми даємо вам можливість зрозуміти, що ховається за заявами нових політиків, котрі швидко навчились працювати, як старі.

Додаємо парламенту політичної волі

«Голос» виступає у Верховній Раді джерелом політичної волі для тих змін, що викликають найбільший спротив у старої системи: коли треба боротись з корупцією або по-справжньому реформувати правоохоронні органи та правосуддя.

Наші перемоги:

Підсилюємо голос громад

«Голос» послідовно відстоює розвиток громад і завершення справжньої децентралізації — без зазіхань на зароблені громадами гроші та зловживань з боку президентської вертикалі влади. А також — посилює свої регіональні команди, аби боротись за інтереси громад і на місцевому рівні.

Наші перемоги:

  • Ми починаємо працювати у радах об’єднаних територіальних громад:
    • на Львівщині кандидати від «Голосу» Віталій Корніцький та Олександр Кобрин обрані до ради Нежухівської ОТГ Стрийського району;
    • на Тернопільщині у раді Великобіркіській ОТГ працюватимуть Олександр Шум, Гайдукевич Галина, Ілик Галина, Світлана Гуменна та у раді Нараївської ОТГ — Михайло Барна;
    • на Кіровоградщині у Гурівській ОТГ — Світлана Грицовець, а в Братолюбівській ОТГ Долинського району — Ольга Саєнко.

Продовжуємо працювати. Підписуйся на наш Facebook, Twitter, Instagram, Telegram, YouTube та Viber.