Оксаніченко Анна

Округ №94 Київська область

#
#

Біографія

Оксаніченко Анна Володимирівна - громадський діяч та підприємець. Народилася 21 квітня 1985 року у Польщі в сім'ї військовослужбовця та педагога. В 2009 році одружилася з Оксаніченко Іллею Борисовичем. Разом з чоловіком виховує двох синів 2010 та 2013 року народження.

З 2015 року активно займається громадською діяльністю у м. Василькові. Є власником туристичної агенції “ФайноТур” та керівником всеукраїнської Громадської організації "Бітвін Сітіз", яка працює у напрямку розвитку міжнародної співпраці між країнами.


Громадська діяльність.

В 2015 стала співзасновником та керівником  громадської організації "Альянс Добрих Справ". За перші три роки існування організація увійшла до міжнародної мережі фондів громад та першою у місті виграла гранти на розвиток громади, залучивши до співпраці владу, бізнес, громаду та польську організацію. Результатом співпраці стала організація Міжнародної конференції, регрантінг у Василькові та підписання побратимства між Польським містом Томашів Любельський та Васильковом, запроваджено Громадський бюджет.

За роки головування було проведено понад 30 соціальних, міжнародних, культурних та освітніх заходів, які запровадили в місті культуру філантропії та довіри до громадських організацій. Проведено міжнародний музичний табір "Мюзік Кемп", залучено в громаду волонтера Корпусу Миру США.


Міжнародна співпраця та побратимство.

Останні 2 роки активно працює у напрямку міжнародної співпраці. Результатом цього є підписаний ще один меморандум про співпрацю між Грузинським містом Горі та Васильковом, в рамках якого вже проведено низку спільних заходів: концерти, змагання, обмін досвідом. Також поновлені дружні відносини з містом побратимом Анікщай (Литва) з яким з 2008 року втратилися зв'язки. Ведуться переговори з Японією та Швейцарією, які в перспективі можуть позитивно вплинути на екологічну ситуацію в регіоні.

Саме через розвиток побратимських відносин, обмін досвідом з іншими розвиненими країнами, в активізації населення та співпраці вбачає ефективний та сучасний розвиток регіону. Це сприятиме залученню інвестицій, створенню нових робочих місць, розвитку туризму та дозвілля для населення, вдосконалення доступної освіти, наведення ладу в благоустрої, проведення децентралізації із залученням "нової крові" та багато іншого.


Саморозвиток та компетенції.

За 4 роки взяла участь у близько 30 тренінгах та семінарах, влаштованих всесвітньовідомими міжнародними організаціями в напрямку громадської та політичної діяльності. Одним із результатів навчань був конкурс на посаду Директора директорату мовної політики в міністерстві культури (в рамках реформи міністерств), в якому дійшла до фіналу.


Місія та бачення себе як депутата ВРУ.

Є глибоким патріотом України та знає як зламати систему корупційного порочного кола зсередини, роблячи громаду сильнішою та впевненішою. Об'єднує навколо себе небайдужих, щирих, чесних та активних громадян задля розвитку регіону. Депутат ВРУ має бути комунікатором між громадою та Законом, задля написання “Законів для людей”.

Програма

Передвиборча програма

кандидата в народні депутати України по одномандатному округу №94

Оксаніченко Анни

 

Партія «Голос» іде в політику, щоб повернути людину в центр держави. Людина, громадянин чи громадянка України – понад усе! Держава – на долоні в людини, а не людина в кулаку держави.

Я завжди буду враховувати думку громади й інтегрувати її у створення законів. Спільно й виважено діючи з метою вирішення всіх проблемних напрямів, зможемо досягти ефективного результату.

Ми зобов’язані підтримувати й розвивати дрібний і середній бізнес, бо лише створення умов “чесної гри” приведе нас до розвитку.

Ми забезпечимо рівний доступ до якісної освіти від дошкільної, загальної середньої і до позашкільної освіти. Створимо новий освітній простір для розвитку наших нащадків.

Вирішимо екологічну проблему зі стихійними сміттєзвалищами та забрудненими річками. Завершимо реформу сортування та переробки сміття.

Ми займемось благоустроєм нашого регіону, міста якого є найстарішими з-поміж міст-сателітів Києва, але водночас мають найбільші проблеми з облаштуванням, комфортом, інфраструктурою та доступністю якісних послуг.

Розвиток туризму стане пріоритетним. Саме в нашому регіоні є дух тисячолітньої історії та неймовірна природа.

Ми терміново повинні створити умови для дозвілля громади, тому що поступово втрачаємо націю.

Ми запровадимо електронні сервіси, які спростять бюрократичні процедури та зменшать можливість корупції.

Змінимо ставлення людей до політики. Будемо соціально й політично активними учасниками свого життя!

Це лише початок змін.

Партія «Голос» використає мандат довіри українців для створення потужного політичного руху, налаштованого на такі зміни. Справжні зміни! Додайте ваші голоси!

ВАШ ГОЛОС ЗМІНЮЄ ВСЕ

 

ДОПОМОГТИ СВОЄМУ КАНДИДАТОВІ

Дякуємо!