07.11.2019

Держава, яка не дбає про своїх ветеранів зараз, не думає про своє майбутнє, — Юлія Клименко

Держава повинна впроваджувати програми, що допомагатимуть ветеранам війни повертатися до мирного життя: знайти знову своє місце у суспільстві, своє заняття та змогу забезпечувати себе та свою сім’ю фінансово.

«Держава повинна готувати такі програми за свій рахунок: вчити і соціалізувати людей, які пройшли війну, і дбати про них протягом всього їхнього життя», — наголосила народна депутатка від партії «Голос» Юлія Клименко, яка до обрання у парламент очолювала напрямок бізнес-освіти у Київській школі економіки.

«Ми робили безкоштовні програми навчання бізнесу для бійців АТО. Коли ветерани приходили до нас, вони ще спали з пістолетом під подушкою, і ми не тільки вчили їх ставати підприємцями і мати можливість себе прогодувати, але й фактично допомагали повертати назад у суспільство і соціалізуватися. І морально, і фізично, і фінансово», — розповіла вона.

Як приклад для наслідування Клименко навела досвід США: «Американці це зрозуміли вже давно. Якщо ви подивитесь на їхні програми, вони фактично допомагають своїм ветеранам протягом всього їхнього життя. Вони їх не забувають, суспільство постійно поряд з ветеранами і вдячне їм з покоління у покоління».