Кожне ОСББ у країні має запровадити програми енергоефективності та енергозбереження, — Інна Совсун

Кожне ОСББ у країні має запровадити програми енергоефективності та енергозбереження, — Інна Совсун

Енергоефективність, розвиток екологічної енергетики і демонополізація послуг енергетики — це один з пріоритетів партії «Голос» на 2021 рік, зафіксований у Національному плані «Голосу». У Черкасах у рамках всеукраїнського туру «Голосу» народні депутати Інна Совсун, Ярослав Железняк та депутат фракції «Голосу» у Черкаській міській раді Володимир Друмашко зустрілися з представниками ОСББ для обговорення місцевих проблем у сфері ЖКГ та програм енергозбереження.

Володимир Друмашко очолює декілька ОСББ у місті. Вже 9 років активно відстоює права ОСББ у Черкасах і є головою громадської спілки «Черкаська асоціація ОСББ та ЖБК «На варті».

«Голос» продовжує всеукраїнський тур для презентації «Національного плану «Голосу» на 2021 рік. Цього тижня народні депутати відвідують Черкаси, Кропивницький, Херсонщину та Одещину.

Пряма мова

Інни Совсун, заступниці голови партії «Голос»:

— Енергетика і ЖКГ — сфери, у якій завжди були великі монопольні інтереси. Монополія — це завжди гірше, ніж справедливий ринок. «Голос» підтримує створення ОСББ і відповідальних власників житла, які долучаються до програм енергоефективності.

У Черкасах наші депутати у міській раді зараз відстоюють впровадження місцевої програми підтримки заходів енергоефективності. Схожі програми вже існують в інших містах на додачу до загальної державної програми Фонду енергоефективності, яка залишається недофінансованою.

Найдешевший куб газу — це той, який ми не використали. В Україні вже є ОСББ, які економлять до 40% коштів на платіжках за тепло. Завдання співвласників будинків і у Черкасах, і по усій країні переймати успішний досвід та впроваджувати його у себе у будинках. Коли Україна пройде шлях енергомодернізації — питання тарифів не буде таким болючим.

Паралельно з впровадженням енергоефективних програм — на державному рівні має вирішуватися питання демонополізації послуг. Тут немає швидких рішень, але є правильний вектор руху. Конкуренція на вільному ринку буде запорукою якісних послуг та залучення інвестицій в енергетичний сектор.

Підписуйся на нашi

ще новини