Львівський «Голос» реалізує першу міську еко-програму для школярів  «Чисте місто»

Львівський «Голос» реалізує першу міську еко-програму для школярів «Чисте місто»

Львівська міська рада підтримала шкільну навчальну програму «Чисте місто», яку ініціювали депутати партії «Голос». Програма триватиме три роки й охопить десятки навчальних закладів. Про це заявила заступниця голови комісії з екології, природокористування та енергозбереження, депутатка Марія Чижишин.

«Проаналізувавши всі шкільні програми, ми зрозуміли, що немає жодної, яка б навчала дітей основам екології та відповідального споживання. Це прогалина, яку ми маємо заповнити. Тож «Голос.Львів» виступив з ініціативою «Чисте місто». Це навчальна еко-програма, яка розрахована на три роки», — зазначила депутатка.

Спільно з міським відділом освіти та громадськими активістами ми розробимо навчальні матеріали й проведемо тренінги для викладачів, додала Марія Чижишин. На школярів чекають лекції й практика. Буде еко-фестиваль й екскурсії на компостувальну станцію, сміттєвий полігон та заводи з переробки відходів. Програма триватиме три роки й охопить до 50-ти міських шкіл.

«Пілотний рік «Чисте місто» працюватиме з учнями 1-10 класів, далі плануємо залучити й старшокласників. Зробимо все, щоб підвищити обізнаність нового покоління в питаннях еко-грамотності. Щоб пластику й інших шкідливих відходів стало менше, а довкілля ставало більш доглянутим», — резюмувала Марія Чижишин.

Підписуйся на нашi

ще новини