Ми продовжуємо заликати партнерів надати нам більше ППО та літаків, — Кіра Рудик

Ми продовжуємо заликати партнерів надати нам більше ППО та літаків, — Кіра Рудик

Для захисту своїх територій від масованих ракетних ударів рф Україні потрібно більше систем ППО і літаків. Хоча сили протиповітряної оборони працюють максимально ефективно, можуть траплятись інциденти, як у Польщі. Таку думку висловила народна депутатка, лідерка партії «Голос» Кіра Рудик.

«За будь-яких умов єдиним найкращим кроком, який може зараз зробити НАТО, це надати Україні достатню кількість сучасних систем ППО і тих літаків, які ми просили з першого дня повномасштабного вторгнення. Це те, що дозволить нам за будь-яких умов убезпечити свою землю і гарантувати, що ніяких інцидентів не трапиться», — наголосила лідерка «Голосу».

За словами Кіри Рудик, Україна захищається усіма засобами. Крім того, немає гарантії, що росія не спробуватиме провокаціями втягти НАТО у війну, тому більша кількість якісного озброєння — це запорука безпеки не лише для українців.

«Ми будемо захищатися, боротися за своє виживання і ми попереджаємо наших партнерів, що можуть бути інциденти, подібні тому, які стались в Польщі. І можуть бути помилки з боку росії, додаткові атаки, які втягнуть країни НАТО у війну і єдиний логічний крок, який можна зробити зараз — дати нам літаки і системи ППО. Бо навіть коли одна-дві ракети з сотні випущених рф, потрапляють у свої цілі — це руйнування і життя людей», — акцентує народна депутатка.

Підписуйся на нашi

ще новини