Необхідно вже захищати себе від можливих наслідків: Максим Нефьодов про сертифікацію «Північного-потоку-2»

Необхідно вже захищати себе від можливих наслідків: Максим Нефьодов про сертифікацію «Північного-потоку-2»

«Газпром» подав документи до німецького регулятора для сертифікації газогону «Nord Stream-2». На фоні надзвичайно високих цін на газ, які тільки зростають, Україна має захищати себе всіма можливими шляхами. Варто постійно нагадувати світу: цей газогін — політична зброя, а не економічний проект. Про це заявив депутат «Голосу» в Київміськраді Максим Нефьодов.

«Для нас дуже важливо, щоб європейські компанії також наполягали в своїх урядах перенести точку обліку, а відповідно — і укладення контрактів, із західного кордону України на східний. Для того, щоб українська газотранспортна система залишалася робочою і після того, як «Північний потік-2» буде введений в експлуатацію», — наголосив Максим Нефьодов.

Звичайно, залишається небезпека, що РФ буде влаштовувати різні провокації, щоб запевнити в несправності українського газогону. А потім прокачувати якомога більші обсяги газу через «Північні Потоки»-1 та -2. І до цього треба готуватися вже зараз, вважає депутат.

«Процес сертифікації газогону може бути досить тривалим. Тактично для нас дуже важливо, щоб цей процес не закінчився до початку опалювального сезону. Тобто, щоб до кінця періоду надвисоких цін, багато в чому спровокованих самим «Газпромом», ми пройшли в нормальному режимі», — наголосив Нефьодов.

Підписуйся на нашi

ще новини