Рано чи пізно всі вирішать йти за переможцями, а це — Україна, — Кіра Рудик про падіння підтримки росії в світі

Рано чи пізно всі вирішать йти за переможцями, а це — Україна, — Кіра Рудик про падіння підтримки росії в світі

Зусилля української дипломатії помножені на успіхи на полі бою створюють унікальне вікно можливостей позбавити росію будь-яких умовних союзників у світі. Таку думку висловлює лідерка партії «Голос», народна депутатка Кіра Рудик.

«Непередбачуваність росії — це те, за що зараз сплачують жителі Індонезії, Африки і інших країн. Після визволення Херсону, після наших успіхів на фронті у росії залишається все менше важелів впливу та тиску і можливостей знайти підтримку. Всі хочуть бути з переможцями. Переможці — це Україна», — пояснює лідерка «Голосу».

Світ починає розуміти, хто виграє цю війну. Тому вплив рф і всі зусилля та гроші, які вони вливали для забезпечення підтримки серед інших країн нівелюється успіхами українців на полі бою.

«Ми говоримо міжнародним партнерам: росія програє, вам доведеться домовлятись з Україною. Вже зараз обирайте сторону, кого ви підтримуєте, з ким вестимете перемовини, за кого ви голосуєте за Генасамблеї ООН і з ким ви розбудовуватимете подальші відносини. Зараз в України є вікно можливостей, яке дозволяє використовувати такий підхід і він спрацює», — підкреслює народна депутатка.

Підписуйся на нашi

ще новини