Розслідування триватиме ще не один рік: Андрій Осадчук щодо справи «вагнерівців»

Розслідування триватиме ще не один рік: Андрій Осадчук щодо справи «вагнерівців»

ДБР розслідує витік інформації у справі «вагнерівців», хоча мало б займатися мешканцями офісу на Банковій. Питань наразі все ще значно більше, ніж офіційних відповідей. Очевидно, що цей процес буде тривалим, але не довшим, ніж 2,5 роки. Як тільки чинний президент перестане обіймати свою посаду, справедливість і істина в цій справі буде встановлена. Частина інформації вже публічно відома і оприлюднена, тому є з чим працювати. Про це заявив народний депутат від партії «Голос» Андрій Осадчук.

«Для мене ця справа звелася до трьох ключових моментів. Перший — нам всім брехали, про це свідчать висновки парламентської ТСК у справі «вагнерівців». І брехали не з якогось пересічного питання, а з ключового питання нацбезпеки. Відповідно, чи можемо ми всі вірити цим людям в інших питаннях, якщо вже нам один раз збрехали? Напевно, ні. В менеджменті це називається втрата довіри, це відбулося», — наголосив Андрій Осадчук.

Друге — ця криза триває вже другий рік і влада мала час, щоб вибудувати стратегію захисту і комунікації. Але вони постійно погіршували ситуацію, придумували якісь дурниці, чим тільки збільшували недовіру і показали свою бездарність, як управлінців. Третє — вся публічна інформація говорить про те, що наші розвідники здатні втирати носа ФСБ і проводити блискучі операції.

«Але замість того, щоб їм подякувати, нагородити, їх втоптали в багно. Це, напевне, найбільша дурість, яку міг б зробити головнокомандувач воюючої країни. І це, знову ж таки, факт. Всіх цих фактів абсолютно достатньо для того, щоб продовжувати розслідування і притягнути винних до відповідальності. І ми зараз розуміємо, що ці винні є і вони в Офісі президента. А хто конкретно, слідство встановить», — підкреслив народний депутат.

Підписуйся на нашi

ще новини