Треба знайти людину, яка вирішить проблему з забезпеченням вакцинами від  COVID-19, — Інна Совсун

Треба знайти людину, яка вирішить проблему з забезпеченням вакцинами від COVID-19, — Інна Совсун

Партія «Голос» вчергове звертається до парламенту з вимогою розглянути питання щодо відставки міністра охорони здоров’я Максима Степанова. Про це наголосила під час прямого ефіру в програмі «Свобода слова Савіка Шустера» на телеканалі «Україна» заступниця голови партії Інна Совсун.

Вона нагадала, що «Голос» вже зібрав 150 підписів народних депутатів для того, щоб скликати позачергове засідання парламенту для розгляду питання щодо відставки цього міністра.

Інна Совсун, заступниця голови партії «Голос», народна депутатка України:

«За поточну ситуацію в українській системі охорони здоров’я хтось має понести політичну відповідальність. Досі за рік боротьби з Covid-19 в більшості українських лікарень не з’явилися кисневі станції. Крім того, не закуплені вакцини в необхідній кількості. Зрештою, якщо хтось не працює рік, то, вочевидь, ця людина повинна за це понести відповідальність.

Проте цього замало для вирішення проблеми. Нам потрібно знайти людину, яка візьме на себе відповідальність і вирішить проблему з поганою підготовкою українських лікарень до боротьби з Covid-19».

Підписуйся на нашi

ще новини