Україна веде консультації про нові обмеження для рф в 10-му санкційному пакеті, — Кіра Рудик

Україна веде консультації про нові обмеження для рф в 10-му санкційному пакеті, — Кіра Рудик

Україна активно працює над новими обмеженнями для 10-го пакету санкцій і намагається просувати внесення туди російського атомного гіганта. Щоправда, це буде нелегким завданням, оскільки дуже багато виробництв у світі все ще залежать від рф. Це повідомила лідерка партії «Голос», народна депутатка Кіра Рудик.

«Україна підтримує ідею включення росатому і всю продукцію, яка стосується російської атомної енергетики, в 10-тий пакет санкцій. Однак треба розуміти, що для європейських відмовитись від цього одразу буде дуже складно. Зараз ведуться переговори та консультації, що є можливим в короткостроковій перспективі, а що — ні. Світ зіткнувся з тим, що багато виробництв, де країни дуже сильно залежать від росії. Добре, що ми зараз це виявляємо, але погано, що щоб це реалізувати доведеться пройти достатньо довгий шлях», — коментує народна депутатка.

Також, за словами Кіри Рудик, Україна активно працює над конфіскацією російських активів всередині держави.

«Прогрес в конфіскації російських активів в Україні є. І щодня ми чуємо в новинах, що активи тих чи інших компаній тих чи інших олігархів були конфісковані і передані для продажу, але цей процес незакінчений. Тож поки ми очистимо країну від тих, хто підтримує ворога і сплачує податки ворогу, пройде певний час», — констатує народна депутатка.

Підписуйся на нашi

ще новини