Відновлення критичної інфраструктури та розмінування, — Роман Костенко розповів про підготовку Херсонщини до зими

Відновлення критичної інфраструктури та розмінування, — Роман Костенко розповів про підготовку Херсонщини до зими

Зараз зусилля військової адміністрації на деокупованих територіях Херсонщини зосереджені на розмінуванні і забезпеченні людей ліками, їжею, одягом і будматеріалами. Херсонці в піднесеному настрої після звільнення і дуже вірять в Україну. Це розповів народний депутат «Голосу», який звільняє Південь від російських окупантів, Роман Костенко після відвідин звільнених територій.

«Люди переповнені емоціями після звільнення і для них наче немає відсутності електрики чи звʼязку. Вони настільки раді, що їх звільнили і дуже вірять, що держава налагодить їм життя. Зараз робота йде максимально. Але першочергове — це розмінування. Вже пішли гуманітарні конвої з ліками, їжею, одягом», — наголошує народний депутат.

За словами Романа Костенка, військова адміністрація вирішує всі питання і забезпечує людей усім необхідним до зими.

«Де можна і не зруйновано ворогом (а росіяни навіть стовпи підривали) відновлюється електропостачання. Якщо неможливо поновити живлення, завозяться генератори, будматеріали. Ці всі питання вирішують на місцях військові адміністрації. Робиться усе, щоб до настання холодів людей забезпечити нагально необхідним, щоб вони могли більш-менш повернутись до нормального життя», — резюмує захисник Півдня.

Підписуйся на нашi

ще новини