Влада панічно рятує свої рейтинги, а мала б — економіку, — Ярослав Железняк

Влада панічно рятує свої рейтинги, а мала б — економіку, — Ярослав Железняк

На фоні гострих внутрішньо- та зовнішньополітичних проблем в Україні, влада вдалась до активних атак на опозицію. Офіс президента прагне консолідувати в своїх руках всі важелі впливу, а тому нейтралізує всіх, хто не є лояльним до Банкової. У відчайдушних спробах врятувати свій рейтинг й отримати бодай шанс на повторну перемогу у виборах, Зеленський забув, для чого взагалі пішов в політику. Принаймні, які мотиви він декларував. Про це заявив голова фракції «Голос» у Верховній Раді Ярослав Железняк.

«Останні місяці стався ланцюжок взаємопов'язаних подій. Всі вони так чи інакше пов'язані з намаганням Банкової закріпити свої політичні позиції й лояльність до всіх проявів своєї діяльності. Вони абсолютно не сприймають конструктивної критики й не збираються визнавати своїх помилок.

Фактична приватизація державного, парламентського телеканалу «Рада», атака і звинувачення у бік суспільного мовника, спроба рейдерського захоплення фракції «Голос» у Верховній Раді, оголошення юридично нікчемної підозри у держзраді п'ятому президентові Петру Порошенку. Все це — спроби Зеленського і його команди врятувати своє політичне майбутнє», — зазначив Ярослав Железняк.

На відміну від ефемерних рейтингів, які намагається врятувати влада, є те, що рятувати дійсно потрібно, підкреслив нардеп. Це економіка, робочі місця, життя людей, яким загрожує коронавірус, національну безпеку. Необхідно констатувати, що влада цим не займається, ба більше — ставить «палки в колеса» тим, хто намагається покращити ситуацію.

Підписуйся на нашi

ще новини