Влада провалила голосування за скасування карантину вихідного дня

Влада провалила голосування за скасування карантину вихідного дня

Верховна Рада провалила голосування за скасування карантину вихідного дня. Співавтором такої постанови є народний депутат від «Голосу» Ярослав Железняк.

Постанова мала б зобов’язати уряд пом’якшити карантин вихідного дня для ресторанів та кафе, ТРЦ, фітнес-центрів та басейнів.

Пряма мова Ярослава Железняка, заступника голови фракції «Голосу» у Верховній Раді, першого заступника голови комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики:

— Ця постанова складається з однієї сторінки. Це можливість у рамках парламенту відреагувати і дати належну оцінку так званому карантину вихідного дня, який запровадив уряд.

Усі розуміють, що наші громадяни хворіють, що ми повинні реагувати як держава для того, щоб ситуація не стала критичною. Я теж це розумію. Але ми всі бачили, як пройшли ці вихідні. Деякі ресторани далі працювали, деякі міста відмовилися виконувати цей карантин. Деякі бізнеси реєстрували релігійні організації своїх кафе і так вони могли далі працювати.

Уряд мав би зрозуміти підприємців, які банально викидали продукти, тому що вони їх закупили, а ми їх не попередили про локдаун. Наше мовчання — це в першу чергу злочин проти наших підприємців і наших громадян.

Підписуйся на нашi

ще новини

Приєднатися до партії

Ви можете нам допомогти фінансово

Призначення платежу (ОБОВ’ЯЗКОВО ЗГІДНО ЗРАЗКУ НИЖЧЕ)
Одержувач: Політична партія Голос
МФО банку: 380805
Код ЄДРПОУ партії: 39651598
Рахунок отримувача: U A 3 2 3 8 0 8 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 2 6 0 0 5 6 4 3 6 9 7
АТ «Раффайзен Банк Аваль»

Для фінансової підтримки від фізичних осіб
+; 4; ПІБ; дата народження (у форматі ДД.ММ.РРРР); адреса проживання; ідентифікаційний податковий номер; внесок на підтримку політичної партії Голос

Для фінансової підтримки від юридичних осіб
+; 3; найменування юридичної особи; юридична адреса ; Код ЄДРПОУ; внесок на підтримку політичної партії Голос

Щиро дякуємо за Ваше бажання фінансово підтримати партію Голос!