Зараз у Києві в пріоритеті забезпечення генераторами обʼєктів критичної інфраструктури, — Зоя Ярош

Зараз у Києві в пріоритеті забезпечення генераторами обʼєктів критичної інфраструктури, — Зоя Ярош

Столиця докладає всіх зусиль, щоб забезпечити генераторами садочки і школи. Однак пристрої зараз в дефіциті, а пріоритетом є обʼєкти критичної інфраструктури. Про це повідомила депутатка Київради від «Голосу» Зоя Ярош.

«На сьогодні місто працює над забезпеченням садочків генераторами по мірі того, як генератори надходять до міста. Але потреба величезна і не тільки у Києва, а взагалі в країні. Крім того, слід розуміти, що ці генератори мають бути великої потужності, щоб забезпечити потребу цілого садочка і школи. Поки в пріоритеті забезпечення генераторами обʼєктів критичної інфраструктури, таких як, наприклад, лікарні», — розповіла представниця «Голосу».

За словами Зої Ярош, хоча школи Києва зараз на тривалих канікулах, садочки працюють, адже багатьом киянам немає з ким залишити дитину, поки вони працюють.

«Ми налаштовані, щоб за можливості садочки максимально працювали, де ми можемо це забезпечити. Багато батьків працюють і вони спокійні, коли діти з вихователями, які у випадку тривоги поведуть дітей в укриття. Крім того, до кінця січня місто продовжило зимові канікули у школах, замість цього планується, що навчання буде трошки довшим влітку на цей самий період, щоб навчальний процес не страждав і це не позначалось на якості освіти. Налагодити онлайн навчання в у мовах відключення електроенергії дуже складно», — підкреслила депутатка Київради.

Підписуйся на нашi

ще новини