Збройні Сили робитимуть все для того, аби ворог не просунувся на правий берег Дніпра, — Роман Костенко

Збройні Сили робитимуть все для того, аби ворог не просунувся на правий берег Дніпра, — Роман Костенко

Просування ворога на вже деокуповані території на правобережжі Херсонщини малоймовірні, і Сили оборони України робитимуть усе, щоб росіяни цього не робили. Для цього вистачає сил і засобів. В цьому переконаний народний депутат «Голосу», який боронить Південь, Роман Костенко.

«Теоретично спроба ворога висадитись на правому березі Дніпра і спробувати відбити деокуповані території можлива. Але такі операції дуже серйозні і не можуть залишитись непоміченими. Наші сили оборони, які є на території Херсонського плацдарму, дозволяють нам не лише фіксувати, що роблять росіяни, а й не допустити переходу противника на правий берег Дніпра. В нас вистачає засобів, підрозділів, які здатні цьому завадити», — пояснює захисник Півдня.

Так само, за словами Романа Костенка, неможливе форсування Дніпра противником. Це надскладне завдання, особливо під обстрілами.

«Форсування річки Дніпро — це складне завдання. Вона дуже широка і її складно форсувати, та налагодити переправи найсучаснішим арміям навіть без бойових дій. Під обстрілами це практично неможливо. Тож розвиток активних бойових дій тут малоймовірний. Збройні Сили робитимуть все, щоб ворог не просунувся на правий берег», — вважає представник «Голосу».

Підписуйся на нашi

ще новини