Аліна Свідерська

Член команди партії «Голос»

#

Член команди партії «Голос»

Юристка, правозахисниця, громадська діячка. Членкиня організації «Професійний уряд», яка об’єднує випускників всіх зарубіжних вузів.

У 2013 р. — юристка у юридичній компанії Clifford Chance. В 2015-му — радниця міністра економіки з питань дерегуляції.

З 2016 р. — партнерка у компанії Aice Hydro AS, що займається пошуком, відбором та розвитком інвестиційних проектів з розвитку малих гідроелектростанцій в Україні. З 2017-го — ще й голова та співзасновниця громадської організації «Лабораторія чистої енергетики», яка проводить аналітичні  дослідження на тему транзиту до чистої енергетики, боротьби зі змінами клімату та енергетичною децентралізацією. Має великий досвід у сфері застосування альтернативної енергетики.

У 2014—2017 рр. — партнерка і кофаундерка громадської організації EasyBusiness, де займалася розробкою та координацією ініціатив з дерегуляції української економіки.

Має досвід роботи з парламентарями Сполученого Королівства, адже у 2012 р. після отримання диплома магістра була інтерном британської громадської організації Liberty, де займалася наданням урядових консультацій з прав людини, аналізом законопроектів та їх адвокатуванням у парламенті Великої Британії. 

Освіту здобула у 2011 р., закінчивши Національний університет «Києво-Могилянська академія» з дипломом спеціаліста права. У 2012 році закінчила Університет Кембридж (Англія) з дипломом магістра права.