Галина Васильченко

Член команди партії «Голос»

#

Член команди партії «Голос»

Округ №118 місто Львів

Я – львів'янка, мені 35 років, одружена, разом із чоловіком виховуємо двох дітей. У 2005 р. закінчила факультет міжнародних відносин за спеціальністю «міжнародні економічні відносини» ЛНУ ім. Івана Франка, а у 2008 р. закінчила юридичний факультет за спеціальністю «Правознавство» в цьому ж університеті. Після закінчення першого курсу вивчала англійську мову в London premier college. Окрім цього, пройшла багато додаткових освітніх курсів різної тематики. Зокрема, у 2014 р. пройшла сертифікатну програму «Good Governance» у Львівській бізнес-школі УКУ, а також завершила управлінську програму «Проектний менеджмент» від Інституту лідерства та управління УКУ. А в 2015 р. навчалася на програмі від Львівської бізнес-школи УКУ «Innovations across borders», після чого пройшла тижневе стажування в Норвегії в інвестиційних компаніях та урядових структурах. Окрім пройдених курсів, протягом 2015-2016 рр. мала можливість закінчити Вищу політичну школу від Ейдос: центр політичних студій та аналітики. А у 2018 р. пройшла навчальну програму для політичних партій від Центру лідерства УКУ «Good leaders for good governance».

Маю значний професійний досвід у різних сферах. Оскільки працювала в приватному, громадському, політичному секторах та в органах місцевого самоврядування. З 2002 р. по 2007 рр. працювала спеціалістом міжнародних економічних відносин на приватному підприємстві «Техно». А протягом 2007-2017 рр. працювала в управлінні інвестицій Львівської міської ради, де пройшла шлях від головного спеціаліста до начальника відділу інвестицій. Сьогодні працюю заступником директора з економічних питань на приватному підприємстві «КОРБІЗ».

У 2015 р. кандидувала у депутати до Львівської міської ради від Української Галицької партії. Відтоді, активно співпрацюю з командою УГП. Протягом 2018 – 2019 рр. була Головою львівської міської організації УГП, де розвивала осередок. У 2017 р. видала практичний посібник «Як започаткувати власну справу», що став дуже популярним на Галичині. Презентувала його на однойменних майстер-класах у різних містах України. І це дало свої плоди - люди, що слухали тренінги, почали відкривати власний бізнес. Протягом 2017-2019 рр. очолювала Економічну експертну групу УГП, де разом з командою розробили багато проектів та ініціатив у сфері бюджетно-фінансової децентралізації, теплопостачання, транспорту, енергоефективності, податкової системи, поводження з ТПВ та ринку землі, які потребують законодавчого закріплення. Саме тому вирішила балотуватися на цьогорічних парламентських виборах. Мій досвід в економічній сфері та успішні проекти на місцевому рівні дали впевненість у тому, що я можу зробити більше на загальнодержавному. Моя головна мета – розвинути економіку України так, щоб позитивні зміни відчули на собі мешканці кожного села, селища та міста.