Леся Василенко

Член команди партії «Голос»

#

Член команди партії «Голос»

Юристка, правозахисниця, громадська діячка.

Засновниця та голова правління громадської організації «Юридична сотня», чию допомогу щомісяця отримують понад 1200 військовослужбовців та ветеранів. Завдяки Лесі організована мережа регіональних координаторів, забезпечена робота гарячої лінії та широка правопросвітницька роботу для учасників АТО (ООС) по всій Україні.

Членкиня громадської ради при Міністерстві у справах ветеранів України та співголова Ради волонтерів при Міністерстві оборони України. Магістр права, випускниця Університетського коледжу Лондона.

З січня 2014 по березень 2016 рр. була консультанткою, координаторкою проекту «Чорна книга злочинів проти людяності, скоєних проти учасників протестного руху в Україні», під час якого вивчала процедури та практики міжнародних судових механізмів. 

Вищу освіту здобула у Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка, спеціальність — магістр права та перекладач англійської мови. У 2011 році закінчила University College London за спеціальністю «Міжнародне екологічне право та права людини».

За свою громадську і волонтерську діяльність нагороджена Знаком пошани Міністерства оборони України (2016), відзнакою президента України «За участь в антитерористичній операції», Орденом Княгині Ольги ІІІ ступеня.