Рустем Умєров

Член команди партії «Голос»

#

Член команди партії «Голос»

Представник Курултая кримськотатарського народу. Засновник і керівник фонду Astem Foundation.

Активно підтримує загальнонаціональні українські процеси з деокупації Криму, забезпеченню дотримання прав і свобод людини в окупованому Криму, а також інтеграції і адаптації внутрішньо переміщених осіб, політв'язнів і військовополонених. 

З 2004 р. — керівник департаменту індивідуальних продажів, керівник департаменту трансформації у сфері продажів, маркетингу та відносин з абонентами, керівник департаменту закупівель, логістики та управління контрактами, керівник розвитку мережі GSM у ТОВ «Астеліт».

У 2007 р. був серед засновників громадської організації «Земляцтво кримських татар».

У 2011 р. закінчив Національну академію управління за спеціальністю «Економіка та фінанси», магістр.

З 2013 р. очолює «Фонд розвитку Крима». У 2014 р. був серед засновників благодійного фонду «Евкаф», створеного з метою надання допомоги у розвитку мусульманських громад та інституту благодійності, а також сприяння громадянської активності.

Рустем Умєров є делегатом Курултаю кримсько-татарського народу 5-го (2007 р.) та 6-го (2012 р.) скликань, з 2007 р. — радник лідера кримськотатарського народу, Уповноваженого президента України у справах кримськотатарського народу, народного депутата України Мустафи Джемілєва.

Одружений, має сина та доньку.