Cвятослав Вакарчук

Член команди партії «Голос»

#

Член команди партії «Голос»

Громадський діяч, музикант, кандидат фізико-математичних наук, лідер та засновник найвідомішого та найпопулярнішого українського гурту «Океан Ельзи».

У 2005—2008 рр. Святослав Вакарчук був депутатом Верховної Ради України та членом Парламентського комітету з питань свободи слова та інформації. 

У 2015 році Святослав Вакарчук виборов стипендію Yale World Fellow та отримав можливість впродовж року навчатись в одному з найпрестижніших вишів світу — Єльському університеті (США). З моменту заснування програми у 2002 році Вакарчук став третім науковим співробітником з України. У 2015—2016 рр. Святослав Вакарчук провів декілька лекцій та презентацій в Університеті Берклі, Фордгемському університеті, Колумбійському університеті та в Гарварді.

Восени 2017 року Стенфордський центр демократії, розвитку та верховенства права (CDDRL) прийняв Святослава Вакарчука у якості запрошеного вченого. Під час свого перебування в Стенфордському університеті Вакарчук активно співпрацював з програмою Ukrainian Emerging Leaders Program. Ця програма була започаткована у 2016 році заради того, щоб українські лідери отримали можливості для професійного зростання. Це перша міжнародна програма в історії університету, що була створена для громадян однієї країни.

Вакарчук відомий своїми соціальними та культурними проектами. Разом з членами групи він активно підтримував Міжнародну організацію з міграції та кампанію MTV Europe People Are Not For Sale.

У 2003 році Святослав став почесним послом культури в Україні.

У 2005 році він став послом доброї волі для Програми розвитку ООН.

У 2015 році Святослав Вакарчук був визнаний найактивнішим українським філантропом.

Вакарчук є засновником благодійного фонду «Люди Майбутнього».

У 2016 році Святослав став членом Ініціативної групи Меморіального центру Голокосту «Бабин Яр».

16 травня 2019 року Святослав Вакарчук заявив про створення політичної партії «Голос».