Ярина Ключковська

Член команди партії «Голос»

#

Член команди партії «Голос»

Ярина Ключковська була радницею з комунікацій реформ чотирьох міністрів у постмайданних урядах. Впроваджувала етичні стандарти в комунікаціях. Зараз є директоркою з комунікацій у партії «Голос».

Очолювала комунікаційні підрозділи великих міжнародних компаній, у тому числі Microsoft Ukraine, Group DF, UMC (тепер — МТС Україна) та Metro Cash & Carry Ukraine. Протягом року працювала у Benjamin Group / BSMG Worldwide (зараз — Weber Shandwick), провідній PR-агенції у Кремнієвій Долині, США.

З 2001 р. Ярина викладає комунікації у провідних бізнес-школах України і зараз є викладачем Львівської бізнес-школи та Школи управління Українського католицького університету.

Долучилася до створення і запуску Українського кризового медіа-центру, одна із засновників UAPR (Української асоціації зі зв´язків з громадськістю) та очолювала її правління у 2007—2008 рр.

У 2011 р. журнал Media Marketing Review назвав її одним із 10 найкращих PR-директорів України.

Ключковська отримала ступінь магістра культурології в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» та магістра з масових комунікацій в San José State University (США).