Ярослав Юрчишин

Член команди партії «Голос»

#

Член команди партії «Голос»

Громадський активіст, один з провідних антикорупціонерів України, екс-керівник Transparency International Україна. Тривалий час був радником голови Верховної Ради України. Член «Пласту» з 2001 року.

Впродовж двох з половиною років (до грудня 2018 року) був виконавчим директором Transparency International Україна. Є співавтором антикорупційної реформи в Україні. Разом з іншими активістами добився створення Антикорупційного суду.

Два роки був менеджером з адвокації коаліції громадських організацій Реанімаційний пакет реформ.

У 2012—2014 рр. — тренер з питань лобіювання, традиційних та нових медіа Інституту політичної освіти, Національного демократичного інституту (США), Інституту лідерства та управління УКУ (Львів).

У 2014 р. — радник секретаря Ради національної безпеки та оборони України. Член Ради громадського контролю при НАБУ (2016—2017). Член конкурсної комісії з обрання прокурорів Спеціальної антикорупційної прокуратури. Член конкурсної комісії з обрання голови Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Здобув освіту в Києво-Могилянській академії, де отримав ступінь магістра політології, також має ступінь спеціаліста у Львівському національному університеті ім. Івана Франка за спеціальністю «учитель історії, історик, археолог».

Одружений, живе й працює в Києві, батько трьох дітей.