4 основні напрямки: Кіра Рудик підбила підсумки роботи «Голосу» в Раді

4 основні напрямки: Кіра Рудик підбила підсумки роботи «Голосу» в Раді

Національна безпека, судова реформа, економічні та екологічні ініціативи. Цієї сесії партія «Голос» провела важливу і плідну роботу в парламенті. Ми продовжуємо відстоювати інтереси наших виборців і маємо, чим пишатися. Про це заявила народна депутатка, лідерка партії Кіра Рудик.

«Ми пам'ятаємо обіцянки, які дали своїм виборцям. І працюючи в парламенті, партія «Голос» робить все, щоб втілити якісні зміни на краще. Цієї сесії ми досягли результатів у чотирьох основних напрямках: національна безпека, судова реформа, економічні та екологічні ініціативи», — зазначила Кіра Рудик.

«Голос» ініціював розробку законопроектів з пакету «Кримської платформи», підкреслила лідерка партії. Це закони, які визначили статус кримських татар, кримчаків та караїмів як корінних народів України. На це рішення представники цих народів чекали 30 років. Також була скасована дискримінаційна ВЕЗ «Крим» і додана правка «Голосу» про юридичну заборону подачі води в Крим до повної деокупації півострову.

«Друге питання це судова реформа. Обидва важливі кроки, необхідні для голосування за судову реформу були зроблені. І це велика перемога, яку наша команда відстоювала два роки. Процес перезапуску судової системи розпочато і ми зробили все, щоб це було якісно», — розповіла Кіра Рудик.

Щодо економічних ініціатив. Зі свого боку ми намагалися зробити все, щоб у малого і середнього бізнесу в Україні були всі можливості для розвитку, зазначає нардепка. Ми виступаємо абсолютно проти законопроекту №5600, який обкладає додатковими податками малий та середній бізнес і будемо робити все, щоб він не був прийнятий.

«Ми були авторами законопроекту проти податкових перевірок під час карантину, ми проголосували закон про е-резидентство, який спростить оподаткування для іноземних IT-фахівців. І багато речей, які призвані допомогти українському бізнесу розвиватися», — підкреслила Кіра Рудик.

Також «Голос» прийняв чимало екологічних законів, які покликані зменшити отруйні викиди і зробити українське повітря чистішим. Партія виконала важливу роботу й буде надалі працювати, щоб всі важливі законопроекти були втілені в життя.

Підписуйся на нашi

ще новини