Андрій Осадчук назвав три фактори перемоги у війні

Андрій Осадчук назвав три фактори перемоги у війні

Понад два місяці Україна чинить мужній опір російській агресії. Ціною колективного героїзму ми повністю зруйнували плани кремля про їх швидку і яскраву «побєду» й продовжуємо ефективно захищати наш дім. Наша перемога не викликає сумніву. Відкритим залишається питання часу і її остаточної ціни. При цьому вкрай важливо на сьогодні фокусуватися на тих речах, які, власне, і мають стати основними складовими перемоги України, вважає заступник голови партії «Голос», перший заступник голови комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності Андрій Осадчук.

За словами народного депутата, зараз потрібно чітко комунікувати, що означає наша справжня перемога, оскільки очікування, бачення і суть перемоги часто відрізняються. 

«Я з самого початку активної фази широкомасштабної війни, з 24 лютого, просуваю дуже просту і, мені здається, правильну тезу: перемога має складатися щонайменше з трьох основних факторів.

По-перше — це фактичне знищення ворога і витіснення його за межі кордонів України.

По-друге — це притягнення до відповідальності усіх воєнних злочинців. Бо якщо вони не будуть притягнуті до відповідальності, війну не можна вважати завершеною.

І по-третє — повноцінна відбудова кожної вулиці і кожного будинку, кожної дороги і кожного інфраструктурного об'єкту, зруйнованих внаслідок російської агресії в Україні.

Перемога України — це нова, сильна, розбудована за сучасними стандартами, європейська країна. Вже зараз величезна частина України знаходиться у руїнах. Багато міст, містечок і сіл, особливо на сході і півдні України, взагалі стерті з лиця землі. Така варварська тактика російських окупантів, очевидно, буде продовжуватися, збільшуючи руйнації. Тому саме російська федерація і кожен її громадянин мають заплатити за відбудову України. Створення міжнародно визнаного механізму відшкодування збитків Україні росіянами і фактичне повне їх відшкодування і буде нашою остаточною перемогою», — пояснив Андрій Осадчук. 

Підписуйся на нашi

ще новини