Авдіївку кремль обрав для демонстрації «перемог» на фоні відсутності успіхів росіян на фронті, — Роман Костенко

Авдіївку кремль обрав для демонстрації «перемог» на фоні відсутності успіхів росіян на фронті, — Роман Костенко

Концентрація росіян на захопленні Авдіївки повʼязана з тим, що їм потрібна хоч якась перемога. Майже рік у армії рф не було ніяких здобутків і зараз потрібно хоча би щось. Так вважає народний депутат від «Голосу», секретар парламентського комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Роман Костенко.

«Авдіївку вибрали для того, щоб взяти собі якусь перемогу. Ми розуміємо, що армія рф вже 11 місяців не мала ніякого успіху взагалі. Був один усіх у Бахмуті, де вони поклали десятки тисяч особового складу і цю перемогу собі на прапор повісили ПВК «Вагнер». Тобто російське військо запамʼяталось тільки відступами і перед виборами, перед Новим роком путіну потрібна якась перемога», — пояснює представник «Голосу».

За словами Романа Костенка, з військової точки зору, якби ворог прорвався на Лимано-Купʼянському напрямку, це був би більший стратегічний успіх, ніж Авдіївка.

«З військової точки зору навіть якщо вони захоплять Авдіївку (а вони на це зусиль багато кидають і ці втрати не вартують захоплення цього міста), там немає прориву, немає можливості далі просуватися, там немає виходу на оперативний простір, вони просто вирівняли би лінію фронту, яка не змінювалась в тому районі більш, ніж півроку», — констатує народний депутат.

Підписуйся на нашi

ще новини