Бажання влади «всидіти на двох стільцях» послаблює статус України на міжнародній арені, — Кіра Рудик

Бажання влади «всидіти на двох стільцях» послаблює статус України на міжнародній арені, — Кіра Рудик

Якісна співпраця з лідерами Європи та США є необхідною Україні для ефективної протидії агресії Росії. Головним аргументом на нашу користь у цій співпраці є те, що сьогодні Україна — це демократичний щит Європи. Наші громадяни заплатили і продовжують платити високу ціну за збереження європейських цінностей — цінностей свободи, рівності, незалежності, демократії. Єдина причина, чому нам можуть відмовити у підтримці і не сприймати серйозно — бажання чинних очільників Банкової «всидіти на двох стільцях». Про це заявила лідерка партії «Голос», народна депутатка Кіра Рудик.

«Ми показуємо всьому світові і, зокрема, нашим східним і північним сусідам, як потрібно будувати демократію. Ми демонструємо, як пострадянська країна може протистояти одній з найбільш агресивних держав світу. Водночас, не можемо мовчати про утиски демократії, переслідування опозиції та журналістів, які прослідковуються сьогодні з боку Банкової.

Справа проти Петра Порошенка, спроба захоплення фракції «Голос», коли ОАСК за дві години видав рішення про зміну голови фракції — це не вкладається в голову, але, схоже, вкладається в план консолідації влади, який абсолютно точно існує у Зеленського та його команди», — підкреслила Кіра Рудик.

Ці ганебні процеси послаблюють позиції України під час перемовин з міжнародними партнерами. Тому спроби побудови диктатури потрібно негайно припинити, а не замовчувати їх існування, як прагне влада. Будувати одночасно диктатуру та демократію не вийде. Ми як опозиція будемо боротися і протистояти намаганням закрити нам рота.

Підписуйся на нашi

ще новини