Безглуздя вихідного дня потрібно скасувати, — Ярослав Железняк

Безглуздя вихідного дня потрібно скасувати, — Ярослав Железняк

Рішення уряду ввести карантин вихідного дня — абсурдне і недолуге. Потрібно врятувати малий і середній бізнес, який ще більше постраждав від локдауну.

Тому Верховна Рада повинна якнайшвидше скасувати карантин вихідного дня і ухвалити відповідну постанову. Одним з її ініціаторів став народний депутат від «Голосу» Ярослав Железняк.

Пряма мова Ярослава Железняка, заступника голови фракції «Голосу» у Верховній Раді, першого заступника голови комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики:

— Безглуздя вихідного дня. Саме з таким гаслом пройшли наші вихідні. З подивом влада дізналася, що коронавірус не відпочиває на вихідних. Що бізнес треба рятувати, а не душити. Що з епідемією треба було боротися всі 8 місяців, а не коли це стало катастрофою.

Окремо хочу зазначити, який позитивний ефект мав карантин вихідного дня на децентралізацію. Скільки мерів міст, особливо там, де другий тур, вийшли і відмовилися виконувати цей карантин. І нічого не було. Мер Черкас взагалі пішов далі — він, будучи хворим, пішов без маски зустрічатися з вихователями дитячих садків. І нічого не було — далі буде боротися за крісло мера з нашим кандидатом Віктором Євпаком від «Голосу».

Я знаю точно на кого вплинув цей карантин — на український бізнес. Його в березні уряд відправив в нокдаун, а зараз відправляє в нокаут. От в цьому влада точно майстри спорту. Тому завтра ми першим питанням маємо прийняти цю постанову, яка відміняє карантин вихідного дня.

Підписуйся на нашi

ще новини

Приєднатися до партії

Ви можете нам допомогти фінансово

Призначення платежу (ОБОВ’ЯЗКОВО ЗГІДНО ЗРАЗКУ НИЖЧЕ)
Одержувач: Політична партія Голос
МФО банку: 380805
Код ЄДРПОУ партії: 39651598
Рахунок отримувача: U A 3 2 3 8 0 8 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 2 6 0 0 5 6 4 3 6 9 7
АТ «Раффайзен Банк Аваль»

Для фінансової підтримки від фізичних осіб
+; 4; ПІБ; дата народження (у форматі ДД.ММ.РРРР); адреса проживання; ідентифікаційний податковий номер; внесок на підтримку політичної партії Голос

Для фінансової підтримки від юридичних осіб
+; 3; найменування юридичної особи; юридична адреса ; Код ЄДРПОУ; внесок на підтримку політичної партії Голос

Щиро дякуємо за Ваше бажання фінансово підтримати партію Голос!