Боротьба з олігархами повинна мати економічний ефект, — Ярослав Рущишин

Боротьба з олігархами повинна мати економічний ефект, — Ярослав Рущишин

Запропонований президентом законопроект про олігархів не має нічого спільного з реальною боротьбою з олігархами. Це черговий політично вигідний лише для іміджевих дивідендів крок. Щоб був економічний ефект, потрібні зміни в системі реалізації антимонопольної політики, вважає секретар комітету ВР з питань економічного розвитку, депутат «Голосу» Ярослав Рущишин.

«Чистий відтік прямих іноземних інвестицій з України, який склав 868,2 млн доларів торік, свідчить про те, що без реальної боротьби з олігархами ми можемо лише мріяти про здорове конкурентоздатне середовище. Ті кроки, які передбачає проект, є нічим іншим, як перспективою ручної розправи та «взяття на олівець» тих, хто на думку РНБО є олігархом. З правової точки зору, норми, які в ньому закладені, є нікчемними. Власне, цей закон в такій редакції, в якій він представлений, може лише легітимізувати стан олігархів», — наголосив нардеп.

«Голос» наполягає, що дієва антимонопольна політика та верховенство права є більш ефективними у боротьбі з олігархами, аніж окремий закон, який закріплює за ними цей статус.

Підписуйся на нашi

ще новини