Братерство з ворогом неможливе. «Голос» у Київраді — ініціатор позбавлення Мінська статусу міста-побратима

Братерство з ворогом неможливе. «Голос» у Київраді — ініціатор позбавлення Мінська статусу міста-побратима

Київ і Мінськ більше не міста-побратими, будь-яке партнерство між ними неможливе, а угоди, в яких зафіксована така співпраця, не мають існувати, допоки в білорусі діє авторитарний режим. Таке рішення ухвалила Київрада, а фракція «Голос» була ініціатором.

Як зазначив голова фракції «Голос» у Київраді Григорій Маленко, росія використовує білорусь для нападів на Київ і Київщину:

«З білорусі було розпочато масштабний та один з основних наступів військ росії на Київ. Також з її території було зафіксовано постачання амуніції та спецтехніки для ворога, який тимчасово окупував територіальні громади на півночі від Києва.

Наразі вздовж українсько-білоруського кордону спостерігається активізація ворожих формувань. Цей авторитарний режим республіки білорусь сприяє агресії та військовому тероризму російської федерації».

Крім того, раніше депутат «Голосу» у Київській міській раді Максим Нефьодов запропонував заборонити купувати білоруський комунальний транспорт. Відповідний проєкт він зареєстрував ще торік.

Підписуйся на нашi

ще новини