Брехня про «вагнергейт» схожа на російську риторику по збитому Боїнгу, — Кіра Рудик

Брехня про «вагнергейт» схожа на російську риторику по збитому Боїнгу, — Кіра Рудик

Всі спроби влади збрехати про спецоперацію з «вагнерівцями» нагадують російську риторику щодо збитого Боїнгу рейсу МН-17. Таку думку висловила лідерка партії «Голос», народна депутатка Кіра Рудик.

«Вся інформаційна складова спроб забрехати «вагнерівців», на жаль, нагадує російську риторику «багатьох правд» щодо збитого Боїнгу. Якщо Офіс президента вирішив відмінити операцію з посадкою літака і ризикнув тим, щоб видати «вагнерівців» Лукашенку, то про це не треба брехати. Правда в цій історії могла би критикуватися, але ми би мали предметну дискусію, а не парад брехні», — наголошує народна депутатка.

Влада могла передбачити всі небезпечні наслідки своїх дій, але наївно сподівалась, що минеться.

«Чи складно було прорахувати, що правда про операцію розкриється? Чи складно було зрозуміти, що якщо ти звільняєш всіх незгодних з твоєю думкою, то врешті-решт залишишся з некомпетентними радниками та виконавцями, які доведуть тебе до фактичної зради українських розвідників?», — підкреслює лідерка «Голосу».

Ненавмисна зрада не менш злочинна, ніж свідома, особливо якщо йдеться про державу, яку атакує агресор. Чи може влада ще зберегти обличчя і вийти з цієї кризи, навіть ціною звільнення кола наближених? На думку Кіри Рудик, це питання відкрите.

«Чи зможе Зеленський перезавантажити своє оточення на більше адекватне та компетентне, приймати більш професійні рішення в усіх сферах, за які береться він та його монобільшість? На мою думку, вікно можливостей для шостого президента та його «віце-президента» вже майже зачинено. Важливо, щоб їх політика не зачинила вікно можливостей для України», — підсумовує парламентарка.

Підписуйся на нашi

ще новини