Це не «антикризові заходи», а прямі наслідки роботи команди Зеленського: Зоя Ярош про ідею продуктових карток для українців

Це не «антикризові заходи», а прямі наслідки роботи команди Зеленського: Зоя Ярош про ідею продуктових карток для українців

В ОП називають ймовірність видачі продуктових талонів «антикризовим заходом». Однак забувають уточнити, що саме безвідповідальна і необдумана політика влади призвела до цієї кризи. Замість якісної інвестиційної політики і підтримки українського бізнесу влада придумала лише чергове марнотратство, яке не дасть жодного позитивного економічного ефекту для громадян. Про це заявила депутатка партії «Голос» у Київміськраді Зоя Ярош.

«Виникає низка запитань, на які наразі немає відповіді: хто визначатиме найбільш вразливі та незахищені верстви населення, доки триватиме ця програма, звідки влада братиме на неї гроші. Очевидно, що економічна криза не завершиться через 2-3 місяці, а до подібних виплат «слуги народу» держбюджет, зрозуміло, не підготували.

Існує також додатковий фактор корупції. Більшість тих, кому видаватимуть такі картки — пенсіонери. Які зазвичай не користуються інтернетом і, тим паче, мобільними застосунками. Яким чином влада видаватиме їм продуктові чеки через додаток «Дія», незрозуміло. І яким чином захистити їх від корупційних посягань, теж», — наголосила Зоя Ярош.

Видача продуктових карток абсолютно не вирішить проблему, а лише поглибить її. Насправді треба підтримувати український бізнес і заповнювати ринок товарами українських виробників. Наприкінці минулого року фракція «Голос» у Верховній Раді пропонувала виділити 10 мільярдів гривень на підтримку саме бізнесу, проте влада цю ініціативу проігнорувала. З їхнього боку транслюється лише популізм, підкреслила депутатка.

Підписуйся на нашi

ще новини