Держава має впроваджувати програми підтримки українського бізнесу та українських виробників, — Кіра Рудик

Держава має впроваджувати програми підтримки українського бізнесу та українських виробників, — Кіра Рудик

Програми підтримки інноваційних та технологічних підприємств мають бути на державному рівні. І особливу увагу приділяти підприємствам, які впроваджують новітні технології та інновації, дбають про екологічність свого підприємства, залучають та розвивають професійну експертизу, створюють робочі місця та платять податки до державного бюджету. Про це заявила голова партії «Голос» Кіра Рудик у Черкасах після зустрічей на підприємствах «Сатурн» і «Укравіт».

Партія «Голос» підтримує підприємства, які дбають не лише про свої прибутки, а й про екологічність. Адже відповідальний бізнес, який не шкодить довкіллю, — один з пріоритетів «Голосу» у рамках впровадження Національного плану на 2021 рік.

У Черкасах, куди приїхала команда «Голосу» у рамках всеукраїнського туру, прикладами екологічних і сучасних підприємств є «Сатурн» і «Укравіт». Вони дбають про інновації, розвиток технологій і платять сотні мільйонів гривень податків до українського бюджету.

«Голос» продовжує всеукраїнський тур для презентації «Національного плану «Голосу» на 2021 рік. Цього тижня народні депутати відвідають Черкаси, Кропивницький, Херсонщину та Одещину.

Пряма мова

Кіри Рудик, голови партії «Голос»

— У Черкасах нас вразила інноваційність та технологічність двох підприємств, які ми з командою відвідали: виробника побутової техніки заводу «Сатурн» і виробника засобів захисту рослин та рідких добрив «Укравіт». Обидва підприємства є зразковими з точки зору технологій. Більше того, це яскраві приклади як може розвиватися промисловість, навіть якщо немає жодних економічних стимулів від держави.

Окремим пунктом потрібно зазначити екологічність цих підприємств. На «Укравіті» впроваджується перший в Україні цех для переробки пластику на вторинну сировину. Це відповідальний бізнес, який концентрується не лише на отриманні прибутку, а й на підтримці екології. А це саме той спосіб, завдяки якому ми зможемо доєднатися до європейського «зеленого курсу», створювати якісні продукти і не шкодити екології.

Прозора підтримка українського виробника має бути одним з ключових пріоритетів держави. І партія «Голос» ставить своїм завданням на 2021 рік підтримку тих, хто створює робочі місця, хто платить людям зарплати та податки до бюджету, хто рухає українську економіку вперед на світовому ринку.

Підписуйся на нашi

ще новини