Для рішучих кроків партнерів у конфіскації активів рф маємо демонструвати таку ж рішучість всередині країни, — Кіра Рудик

Для рішучих кроків партнерів у конфіскації активів рф маємо демонструвати таку ж рішучість всередині країни, — Кіра Рудик

Одним з найпереконливіших аргументів для партнерів пришвидшити процеси конфіскації російських активів на користь України стануть такі самі рішучі дії всередині нашої держави. В цьому переконана народна депутатка України, лідерка партії «Голос» Кіра Рудик.

«Як ми можемо переконувати партнерів і вимагати сильних рішень, якщо ми всередині країни, яка знаходиться в стані війни, де ніби немає тих, хто проти конфіскації російських коштів, де є інструменти у правоохоронців, політична воля і необхідне законодавство, ці процеси йдуть повільно?», — наголошує народна депутатка.

Тож державі слід зосередитись на рішучіших заходах з конфіскації російських активів в Україні.

«Коли ми говоримо про конфіскацію російських активів, завжди потрібно дивитись всередину країни. Наш результат має бути таким, щоб говорити партнерам, що ми конфіскували всередині країни всі активи ворогів України, знищили російський вплив і зараз просимо від вас як від наших союзників, зробити аналогічні кроки», — акцентує лідерка «Голосу».

Підписуйся на нашi

ще новини