Економічний тиск і знищення бойового потенціалу ворога — пріоритети на найближчий час, — Роман Костенко

Економічний тиск і знищення бойового потенціалу ворога — пріоритети на найближчий час, — Роман Костенко

Позиційна війна — те, що відбувається на фронті вже тривалий час і щоб вийти з цієї ситуації потрібні нові можливості, які дозволять розбивати угруповання противника і послаблять його ресурси. Так вважає народний депутат від «Голосу», секретар парламентського комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Роман Костенко.

«Ми вже тривалий час перебуваємо в позиційній війні. Це коли обидві сторони накопичили таку кількість ресурсу і кожне просування хоча би на оперативну глибину потребує таких зусиль і жертв, що іноді звільнення сотні метрів не є виправданим з точки зору втрат. Тому потрібно, як написав Головнокомандувач, шукати нові можливості, нову зброю, яка дозволить нам просуватись активніше», — пояснює представник «Голосу».

Поточна ситуація нагадує І Світову війну, тоді агресор окупував великі території, але капітулював, бо був позбавлений потенціалу вести війну далі.

«Нам треба бути націленими в першу чергу на знищення ворога, його бойового потенціалу і не привʼязуватись особливо до територій зараз. Це не означає, що ми відмовляємось від територій, це означає, що ми зосереджуємось на розбитті угруповань противника та послабленні його економічного потенціалу», — констатує народний депутат.

Підписуйся на нашi

ще новини