«Голос» йде перемагати: понад 5000 кандидатів на місцеві вибори

«Голос» йде перемагати: понад 5000 кандидатів на місцеві вибори

Партія «Голос» висунула понад 5000 кандидатів у депутати до обласних, міських, районних, селищних та сільських рад у 19 областях та місті Києві. Територіальні виборчі комісії зареєстрували 45 кандидатів на посади міських голів від «Голосу». Найбільше кандидатів до рад різних рівнів – 1376 у Львівській області, 785 у Тернопільській, 783 у Київській.

Серед них кандидати і кандидатки на посади мерів: у Києві – Сергій Притула, у Львові – Ярослав Рущишин, у Вінниці – Олександра Устінова, у Черкасах – Віктор Євпак, у Харкові – Олександра Нарижна, в Одесі – Наталія Делієва.

Кандидати від «Голосу» – це нові, чесні, професійні та ціннісні люди. Це підприємці, волонтери, громадські активісти, медики, освітяни та інші. Вони готові інтегрувати свої знання та навички для розвитку своїх регіонів, міст, містечок, селищ та об’єднаних територіальних громад.

Пряма мова Інни Совсун, заступниці голови партії «Голос», керівниці виборчого штабу:

– Наші рейтинги ростуть по усій країні. Ця динаміка додає нам впевненості, що ми усе робимо правильно і обрали правильних претендентів на посади мерів та кандидатів у депутати до місцевих рад.

Виборчий штаб уважно та відповідально відбирав кандидатів на місцях. Це наша перевага! Нашим кандидатам нічого приховувати від виборців, у них у минулому немає корупційних скандалів чи жодних тіньових схем.

До місцевих виборів залишилося менше місяця. Цей час наша команда витратить на агітацію та спілкування з виборцями. Звичайно, карантин змінив умови для агітації, тому у більшій мірі це буде онлайн-агітація. Для «Голосу» важливо, щоб вибори 25 жовтня пройшли чесно та безпечно.

Підписуйся на нашi

ще новини

Приєднатися до партії

Ви можете нам допомогти фінансово

Призначення платежу (ОБОВ’ЯЗКОВО ЗГІДНО ЗРАЗКУ НИЖЧЕ)
Одержувач: Політична партія Голос
МФО банку: 380805
Код ЄДРПОУ партії: 39651598
Рахунок отримувача: U A 3 2 3 8 0 8 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 2 6 0 0 5 6 4 3 6 9 7
АТ «Раффайзен Банк Аваль»

Для фінансової підтримки від фізичних осіб
+; 4; ПІБ; дата народження (у форматі ДД.ММ.РРРР); адреса проживання; ідентифікаційний податковий номер; внесок на підтримку політичної партії Голос

Для фінансової підтримки від юридичних осіб
+; 3; найменування юридичної особи; юридична адреса ; Код ЄДРПОУ; внесок на підтримку політичної партії Голос

Щиро дякуємо за Ваше бажання фінансово підтримати партію Голос!