«Голос» підтримав відставку Авакова і вимагає реальної реформи МВС, — Кіра Рудик

«Голос» підтримав відставку Авакова і вимагає реальної реформи МВС, — Кіра Рудик

Фракція «Голос» першою у Верховній Раді 9-го скликання розпочала збір підписів за відставку «вічного» міністра Арсена Авакова. Його відставка мала відбутися набагато раніше. Про це заявила лідерка партії «Голос» Кіра Рудик.

«Реформа правоохоронних органів відбувається неефективно. Поліція так і не стала ефективним державним інститутом і не завоювала довіру суспільства. У той же час резонансні злочини, скоєні співробітниками поліції, на превеликий жаль, залишаються не розслідуваними. Звісно, що система потребує змін. І ми «за» якісні зміни правоохоронної системи. Наша фракція підтримала відставку Арсена Авакова, але ми розуміємо, що ця відставка сама по собі не змінить ситуацію. Потрібна політична воля провести реальну реформу поліції», — зазначила Кіра Рудик.

Яким чином буде продовжуватися реформа поліції, та як правоохоронні органи повертатимуть довіру людей — ось головні питання до кандидатів на звільнену посаду, додала нардепка.

«Ми б хотіли вірити, що президент та більшість дійсно хочуть змінити міністра на більш ефективного. Але досвід попередніх кадрових рішень влади не дає підстав для оптимізму. Тому підтримувати кадрові рішення уряду партія «Голос» не буде, за це має нести відповідальність коаліція»,– резюмувала лідерка партії «Голос».

Підписуйся на нашi

ще новини