«Голос» презентує пакет законопроектів для ефективної боротьби з олігархами

«Голос» презентує пакет законопроектів для ефективної боротьби з олігархами

Зменшення впливу олігархів на українську політику, економіку та державну систему — необхідна умова розвитку України. Але запропонований президентом законопроект про олігархів — це популізм і профанація.

Партія «Голос» переконана, вплив олігархів здолають тільки системні реформи. І ми маємо план необхідних реформ, що зламають олігархічний вплив на країну.

План «Голосу» передбачає 4 ключові кроки:

1) провести судову реформу, що забезпечує незалежність судової системи від інших гілок державної влади та робить її прозорою та підзвітною громадянському суспільству;

2) внести зміни до антимонопольного законодавства, щоб збільшити можливості Антимонопольного комітету протидіяти олігархічним монополіям;

3) забезпечити рівні податкові правила для всіх, без преференцій та дотацій для великого олігархічного бізнесу;

4) провести реформу корпоративного управління держпідприємств, яка забезпечить незалежність державних підприємств від впливу політиків та олігархів.

На прес-конференції, яка відбудеться у інформаційному агентстві «Інтерфакс-Україна» за адресою вул. Рейтарська 8/5а, м. Київ 14 червня о 09.30, спікери партії презентують конкретні законодавчі ініціативи для реальної боротьби з олігархами.

Спікери:

Кіра Рудик, народна депутатка України, лідерка партії «Голос»;

Ярослав Железняк, народний депутат України, голова фракції «Голос»;

Максим Нефьодов, депутат фракції «Голос» у Київській міській раді.

Акредитація журналістів за посиланням.

Підписуйся на нашi

ще новини