«Голос» розбудовує інституційну партію з фокусом на стійкі місцеві команди, — Андрій Осадчук

«Голос» розбудовує інституційну партію з фокусом на стійкі місцеві команди, — Андрій Осадчук

Партія «Голос» проводить системну роботу для розбудови місцевих осередків, вирішення потреб місцевих громад та укріплення своїх позицій на загальноукраїнському рівні. Про це заявив заступник голови партії «Голос», народний депутат Андрій Осадчук за результатами поїздки до Чернігова.

«Ми розбудовуємо загальноукраїнську інституційну партію з фокусом на стійкі місцеві команди. Значна частина цієї роботи проводиться в регіонах, тому ми регулярно відвідуємо місцеві осередки. Зокрема, в Чернігові ми провели насичені і продуктивні зустрічі, поспілкувались з місцевою командою та з виборцями. Такі заходи сприяють організації внутрішніх процесів, розбудові горизонтальних зв’язків та вдосконаленню координації в партії», — заявив Андрій Осадчук.

Нардеп наголосив, що робота на місцях — один із стратегічних напрямків для політсили в цьому році.

осадчук_ос1.jpeg

«В стратегії «Голосу» на 2021 рік значна увага приділяється роботі на місцях. Кілька місяців тому ми провели великий тур по всій Україні, презентували наш Національний план та отримали зворотній зв'язок від представників місцевої влади, бізнесу, громадян.

Зараз ми системно працюємо над втіленням Національного плану, концентруючись на системному розвитку економіки, боротьбі з коронавірусом, захисті від агресора та судовій реформі. Також ми розпочали роботу над розробкою Економічної стратегії для України на основі нашого плану та програми», — повідомив народний депутат.

Підписуйся на нашi

ще новини