«Голос» закликає Київраду ухвалити проект про фінансову допомогу переселенцям

«Голос» закликає Київраду ухвалити проект про фінансову допомогу переселенцям

«Голос» подав до Київської міськради проект №1380 про фінансову підтримку внутрішньо переміщених осіб. Депутати мали розглянути питання ще 22 липня, проте не зробили цього. Про це заявив депутат фракції «Голос» Василь Попатенко.

«Офіційна статистика — понад 163 тисячі громадян України, що проживають в Києві, є внутрішньо переміщеними особами. Вони сплачують податки, обирають депутатів Київради, але деякі з них, що перебувають у скрутному становищі, не можуть отримати матеріальну допомогу, звернувшись до депутата, на рівні з іншими.

Реалізація проекту рішення №1380 дозволить людям, які постраждали від військових дій на Сході і змушені будувати своє життя з нуля на новому місці, відчути, що вони не забуті і є повноправними членами громади у своєму новому домі. Просимо колег-депутатів з іншої фракції підтримати нашу ініціативу», — зазначив Василь Попатенко.

Реалізація цього проекту не потребує додаткових витрат з бюджету Києва, додав депутат. Важливо розуміти, що переселенці є такими самими виборцями згідно з ухваленим Верховною Радою Виборчим кодексом № 396-IX від 19.12.2019 року, який набрав чинності 1 жовтня 2020.

Партія «Голос» акцентує увагу на важливості прийняття даного рішення і чекає на його розгляд в КМР.

Підписуйся на нашi

ще новини