«Голос» виконав 43% передвиборчої програми і ми продовжуємо виконувати те, що обіцяли, — Кіра Рудик

«Голос» виконав 43% передвиборчої програми і ми продовжуємо виконувати те, що обіцяли, — Кіра Рудик

29 липня відбудеться з’їзд партії «Голос», на якому представники 26 регіональних осередків вирішуватимуть, як рухатись далі. Але цінності політсили незмінні: виконання передвиборчих обіцянок, говорить лідерка партії «Голос», народна депутатка Кіра Рудик.

«За даними портала «Слово і Діло», ми є другою фракцією за ефективністю після провладної. Це при тому, що наша партія найменша і опозиційна, але друга за ефективністю. За підрахунками «Слова і діла», у нас 17% виконання від передвиборчої програми, але за нашими особистими даними, відсоток вищий – 43%. У нашій партії, як і у кожної політсили, можуть бути всередині різні думки. Але ми продовжуємо робити те, що обіцяли людям: боротися за розвиток економіки, добробут нашої країни та ліберальні цінності. Цим далі і займатимемося», — зауважує депутатка.

Також Кіра Рудик наголосила, що «Голос» не переймається рейтингами, а концентрується на парламентській роботі.

«Тут дві історії: як ми працюємо у парламенті та політична історія. Політична історія вимірюється рейтингом і дуже залежить від загальної ситуації в країні. В парламенті ми працюємо дуже добре і продовжуватимемо це робити. Як партія, ми дуже ефективно закінчили п’яту парламентську сесію. Ми показуємо людям, що виконуємо обіцянки, що нам можна довіряти. Це демонструє виборцям, що за нас можна голосувати», — зауважує лідерка політсили.

Підписуйся на нашi

ще новини