«Голос» випустив перший номер національної партійної газети — про план для країни-2021 та розбудову партії

«Голос» випустив перший номер національної партійної газети — про план для країни-2021 та розбудову партії

Партія має працювати у режимі виборів не тільки під час передвиборчої кампанії, а весь час свого існування. Без щоденної праці не буде довіри суспільства, а без довіри — нових перемог на виборах, нових проектів в інтересах країни та громадян.

Спілкуватися з виборцями — розширювати базу активу, знайомити зі своїми планами та досягненнями, доносити до людей своє бачення ситуації у країні та світі — повсякденна обов'язкова робота для партії та кожного партійця.

Ми маємо постійно бути на зв'язку з людьми — на телебаченні, у друкованих та електронних ЗМІ, у соціальних мережах, але створення власних комунікаційних майданчиків — важливий крок до незалежності та політичної суб'єктності на роки вперед.

І саме тому 600 000 примірників першого випуску Національної газети партії «Голос» надруковані. У цій газеті про плани та результати. Про те, як подолати економічну кризу, про те, що наша команда пропонує робити з вакцинацією, про зовнішню безпеку та внутрішню справедливість. Наші читачі у травні дізнаються про:

(1) цінності команди «Голосу», ключові цілі та критерії успіху у політиці для нашої партії;

(2) Національний план «Голосу» — 2021, що спрямований на розвиток економіки, боротьбу з пандемією, судову реформу, безпеку та екологію;

(3) першочергові рішення для захисту від погроз з боку Росії колонці Сергія Рахманіна;

(4) антикризовий план «Голосу» для подолання економічних наслідків пандемії — законопроєкт №5346 в колонці Ярослава Железняка;

(5) як долучитися та допомогти розвитку партії в своєму регіоні.

Національна газета «Голосу» №1 — лише крок нового етапу комунікації партії зі своїми прихильниками та потенційними виборцями в регіонах. Далі буде цікавіше!

З повагою, ваш «Голос».

Підписуйся на нашi

ще новини