«Голос.Львів» системно підтримує розвиток руху пластунів в регіоні, — Ростислав Добош

«Голос.Львів» системно підтримує розвиток руху пластунів в регіоні, — Ростислав Добош

Найбільший осередок пластунів в Україні — у Львові та Львівській області. «Голос.Львів» системно підтримує розвиток цього молодіжного руху. З приходом до ради команда розробила програму підтримки «Пласту» на 5 років. Про це повідомив лідер «Голосу» на Львівщині Ростислав Добош.

«Рух пластунів — важлива платформа для розвитку української молоді. Це майданчик, де можна знайти друзів по всій країні і всьому світу. Адже представники пласту є на всіх континентах, де живуть українці. Це про об'єднання навколо спільних цінностей, формування особистостей й підготовку до різних життєвих викликів. Найбільший осередок «Пласту» в Україні — у Львові та Львівській області», — зазначив Ростислав Добош.

«Голос.Львів» підготував програму підтримки «Пласту» від обласної ради — інституційну й ресурсну, додав депутат. Протягом п'яти років ми будемо розвивати рух по всьому регіону. В планах створення комунальної установи «Пластовий вишкільний центр», який акумулює підтримку руху місцевою владою.

Депутати заклали необхідне фінансування для забезпечення діяльності пластунів. Планують підтримувати ті осередки, які мають менше ресурсів й забезпечити їх присутність у всіх 73 громадах області.

«Наступного року руху виповнюється 110 років. Дуже важливо, щоб він розвивався в ногу з часом. Наша команда про це подбає», — резюмував Ростислав Добош.

Підписуйся на нашi

ще новини