«Голосу» є чим пишатися й це дає ще більше мотивації для роботи, — Ярослав Железняк про сесію Верховної Ради

«Голосу» є чим пишатися й це дає ще більше мотивації для роботи, — Ярослав Железняк про сесію Верховної Ради

На початку 2021 року фракція «Голос» виступила з національним планом розвитку України. Ми визначили ряд пріоритетів, яких дотримувались протягом всієї сесії. Нам є чим пишатися й це дає ще більше мотивації для роботи, заявив голова парламентської фракції Ярослав Железняк.

«В нашому плані на рік було кілька основних пріоритетів. Один з них — обмеження повноважень правоохоронців щодо втручання в економіку. Нам вдалося це, ми відстояли прийняття закону про бюро економічної безпеки. Ще одна наша обіцянка виборцям — забезпечення якісної судової реформи. Наша команда неодноразово заявляла — без перезапуску суду неможливі ґрунтовні зміни в країні», — зазначив Ярослав Железняк.

Ми відстояли критично важливі норми судового законопроекту №3711-д та №5068 і домоглися старту перезапуску ВККС/ ВРП за участі міжнародних експертів, підкреслив депутат. Також ми пишаємося ухваленням ряду екологічних ініціатив.

Зокрема, нашу Постанову про скорочення викидів від ТЕС і ТЕЦ. У важкий період пандемії ми забезпечили спрощення процедури реєстрації вакцин і подали законопроект про закупівлю кисневих станцій для всіх опорних лікарень країни, документ вже прийнято в першому читанні. Почали процедуру створення електронного резидентства для залучення IT-спеціалістів.

«Щодо питань національної безпеки. Були прийняті всі законопроекти «Голосу» з пакету «Кримської платформи». І це дуже важливі історичні речі. Ми закріпили законодавчо, що Україна не подаватиме воду в Крим до моменту повної деокупації», — розповів нардеп.

Багато ініціатив нашої команди ще в процесі. Це і реформа податкової щодо оподаткування праці, і активізація АМКУ, і реформа корпоративного управління держпідприємств, додав Ярослав Железняк. «Голос» продовжить працювати й відстоювати якісні законодавчі ініціативи в інтересах своїх виборців.

Підписуйся на нашi

ще новини