Херсон став прифронтовим містом, ми маємо бути пильними, — Роман Костенко про безпекову ситуацію на Півдні

Херсон став прифронтовим містом, ми маємо бути пильними, — Роман Костенко про безпекову ситуацію на Півдні

Небезпека в Херсоні залишатиметься, адже ворога змусили звідти піти, він зазнав значних репутаційних втрат, тому може обстрілювати це місто, як і інші вздовж Дніпра. Про це говорить народний депутат «Голосу», який звільняє Південь від російських окупантів, Роман Костенко.

«Херсон зараз став прифронтовим містом, з якого противник відступив, оскільки противнику нанесений серйозний удар: репутаційний і військовий. Тому зараз міста вздовж річки Дніпро ворог може обстрілювати і намагатись знищувати там наші сили сили оборони», — коментує представник «Голосу».

За словами Романа Костенка, Сили оборони України і далі звільнятимуть тимчасово окуповані території. Ці зусилля і перемоги бачать наші партнери, а отже постачання озброєння не просто не припиниться, а й сподіваємось, що збільшиться.

«З тим озброєнням, яке зараз є в ЗСУ, ми можемо контролювати і сухопутний проїзд в Херсон і деякі військові обʼєкти в тимчасово окупованому Криму. Україна зараз буде зосереджувати зусилля на деокупації інших наших територій. Наші партнери бачать це, тому надаватимуть і надалі озброєння, яке ми вже отримуємо і, сподіваємось, що постачатимуть також озброєння, яке може вражати на більші дистанції, щоб ми могли повернути всі свої землі», — акцентує народний депутат.

Підписуйся на нашi

ще новини