Храми у Києві ніхто не зноситиме, — Вадим Васильчук про ініційовану ним перевірку земельних ділянок під релігійними спорудами

Храми у Києві ніхто не зноситиме, — Вадим Васильчук про ініційовану ним перевірку земельних ділянок під релігійними спорудами

Після того, як Київрада торік офіційно засудила діяльність УПЦ МП, зараз ініційовано ще один проєкт, який дозволить перевірити всі земельні ділянки, де розміщені храми або будівлі, власники яких пов'язані з росією та МП. Про це повідомив автор ініціативи депутат Київської міської ради від партії «Голос», старший лейтенант, командир взводу територіальної оборони ЗСУ міста Києва Вадим Васильчук.

«Зради не буде, храми в Києві ніхто не зноситиме! Я пропоную навести лад в цій ситуації, перевірити, чи є відповідні документи, дозволи. Ми вже ухвалювали рішення про засудження УПЦ МП на території міста Києва, в якому ми вказували, щоб виконавчий орган нашого міста провів відповідні роботи.

На жаль, поки я не чув жодних звітів, що була проведена ця робота. Було відповідне журналістське розслідування, де вказували навіть поадресно відповідні релігійні споруди, зведені з порушеннями. Тому я звертаюсь, щоб виконавчий орган вже з конкретними термінами провів дослідив цю ситуацію і тоді, згідно з законодавством, провів ті чи інші дії», — розʼяснив депутат Київради.

За словами Вадима Васильчука, будь-які дії будуть згідно закону і рішення суду.

«Усі виявлені порушення чинного законодавства будуть передані до суду. І винних притягнуть до відповідальності. Суд вирішить, що робити з незаконно збудованими спорудами — передати на баланс міста, інших релігійних організацій, або винесе інше рішення. Кожна справа буде розглянута індивідуально», — наголосив представник «Голосу».

Підписуйся на нашi

ще новини