Ігри з екологією небезпечні і їх результат вже видно у Києві, — Тарас Козак

Ігри з екологією небезпечні і їх результат вже видно у Києві, — Тарас Козак

Жителі Києва вже бачать, до чого можуть призвести небезпечні ігри з екологією. Водойми і малі річки активно засипають заради нового будівництва. Зміління і цвітіння води. Все це результати нахабного порушення водного законодавства, заявив депутат фракції «Голос» у Київраді Тарас Козак під час дискусійної зустрічі «Водні артерії Києва».

Зустріч відбулася у знаковому місці — на березі річки Либідь, скутої в бетон і фактично перетвореної в каналізаційний колектор. Там зібрали кращих спеціалістів з екологічної тематики і водних ресурсів, щоб разом шукати шляхи відродження київських річок та оздоровлення Дніпра.

«На жаль, зараз ми змушені боротися за виживання наших громадян. Пандемія розставила нові акценти. Тому питання екології зараз піднімати складніше. Є дилема — підняти десь зарплатню бюджетнику чи перейматись новим парком. Проте питання захисту довкілля є глобальним й напряму впливає на якість нашого життя. Тому забувати про нього не можна», — зазначив Тарас Козак.

Київ має програму реконструкції річки «Либідь». До історій з пандемією коронавірусу, передбачалось виділити 1,5 мільярди грн до 2027 року. На жаль, зараз Київ має дуже обмежений бюджет, тому процес триває вкрай повільно, додав депутат.

«Однак наша ціль, щоб за кілька років був результат. Бо річок зі схожими проблемами — десятки тільки в столиці. Цей проект має стати поштовхом до вирішення й інших еко-проблем», — сказав Козак на зустрічі.

Підписуйся на нашi

ще новини