Інна Совсун пояснила, чого найбільше боїться росія — свободи і демократії по сусідству

Інна Совсун пояснила, чого найбільше боїться росія — свободи і демократії по сусідству

Найбільша загроза від українців для росії — приклад того, що можна будувати іншу державу і інше суспільство. Зараз росіяни цього не розуміють, але «вірус» свободи і демократії небезпечний для них. Таку думку висловила народна депутатка, заступниця голови партії «Голос» Інна Совсун.

«Ми становимо загрозу для росії, тому що показуємо: можна будувати інше суспільство. Молоді активісти, які борються за ідеали. Їм ніхто за це не платить гроші, але вони у щось щиро вірять і воюють за це. Сам типаж таких людей настільки незрозумілий росії, що ми несемо їм пряму загрозу. Ми своїм прикладом показуємо, що можна будувати іншу, демократичну країну. Що можуть бути інші люди. Що люди можуть вільно висловлювати свою думку і позицію», — пояснює представниця «Голосу».

Вона додала, що українська демократія ще не ідеальна, але вкрай небезпечна для росії.

«Вони розуміють, що ми несемо загрозу своїм прикладом. Раптом ті 3% жителів росії, які здатні мислити, заразяться вірусом і почнуть думати, що їм теж потрібно будувати свободу, демократію і вимагати поваги до прав людини? В цьому — засадничі відмінності між нами, вони бояться поширення цих ідей, що можна вибрати владу: у нас вже шостий президент, а у них тільки другий», — звертає увагу народна депутатка.

Підписуйся на нашi

ще новини