Кандидатство, зброя і санкції проти росії, — Кіра Рудик про програму «мінімум» для підтримки України

Кандидатство, зброя і санкції проти росії, — Кіра Рудик про програму «мінімум» для підтримки України

Від візитів європейських лідерів до Києва Україна чекає підтримки, зброї і санкцій проти росії. Про жодні перемови з рашистами і «припинення вогню з подальшими переговорами» не йдеться. На цьому наголошує лідерка партії «Голос» Кіра Рудик.

«Наша позиція, як українських політиків, і всіх, з ким я спілкуюсь, залишається незмінною — ми не йдемо ні які «режими припинення вогню», ні на які перемовини з росією. Про здачу українських територій не йшлося, не йдеться і йтися не буде. Ми прекрасно знаємо, що таке «режим припинення вогню», ми вісім років бачили його на Донбасі і усвідомлюємо, чим це загрожує», — підкреслює народна депутатка.

Від приїзду Олафа Шольца, Маріо Драгі та Емманюеля Макрона українці чекають зброї, підтримки кандидатства і нових санкцій.

«Програма мінімум — підтримка країн-партнерів на прийдешньому саміті і підтвердження надання Україні статусу кандидата на вступ до ЄС. До цього додаємо виконання домовленостей, які були досягнуті на зустрічі Рамштайн-3, системну підтримку і допомогу Україні та сьомий пакет санкцій. Програма мінімум абсолютно досяжна, програма максимум — це все перераховане, але швидше, більше і багато додаткового озброєння», — коментує лідерка «Голосу».

Підписуйся на нашi

ще новини