Кількість і різноманіття має значення, — Роман Костенко про поставки далекобійного озброєння та літаків

Кількість і різноманіття має значення, — Роман Костенко про поставки далекобійного озброєння та літаків

росія залишається ресурсною країною, і для ефективних наступальних операцій Україні потрібно якомога більше і швидше постачання техніки і озброєння. Бо зараз для створення переваги на одних ділянках фронту ми змушені зменшувати інтенсивність на інших. Так вважає народний депутат «Голосу», секретар парламентського комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Роман Костенко.

«Темпи надходжень військової допомоги — це те, що нам пообіцяли партнери. І цього, з моєї точки зору, недостатньо. Зі свого досвіду і побаченого на Донецькому і Запорізькому напрямках, можу сказати, що є ділянки, де нам вдалося сконцентрувати певну кількість засобів для прориву і зробити перевагу в озброєні. Але це робиться за рахунок інших напрямків, де нам доводиться зменшувати інтенсивність. У нас є проблема з артилерією, снарядами і технікою. росія досі переважає за цим показником», — констатує представник «Голосу».

Цю ситуацію може покращити надання Силам оборони України літаків та далекобійних ракет.

«Поставки мають бути швидкісними, більш масштабними та різноманітними. Півтора роки війни рф має повну перевагу у повітрі. Так, ми стримуємо ворога за рахунок ППО, але самим здавати удари, підтримувати війська на полі бою ми можемо дуже обмежено», — підкреслює народний депутат.

Підписуйся на нашi

ще новини